Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Субота, 01 серпня 15:21
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні
У Житомирі вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні
У Житомирі вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоніУ Житомирі відзначили День Української Державності. Сила України – у єдності фронту та тилуГромади Житомирщини отримали нові шкільні автобуси, а освітяни – додаткове фінансування від УрядуКомплексна підтримка захисників: як у громадах Житомирщини впроваджують державну ветеранську політику

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

12 июля 2020, 19:11

На кордоні з Білоруссю Київська митниця вилучила 8 авто через підроблені документи

На Житомирщині Київською митницею вилучено два «Lexus CT», два «Volkswagen Jetta», «Audi Q7», «Volvo XC70», «Ford Fiesta» та «Kia Sorento», що ввозились в Україну через Республіку Білорусь за «лівими» документами.

За наданими документами всі автівки вживані, куплені в США та прямували на адресу шістьох громадян України.

Автовоз, завантажений вісьмома автомобілями, прибув у пункт пропуску «Виступовичі» з боку Білорусі. Водій автовозу, як представник за довіреністю отримувачів цих транспортних засобів, заповнив пасажирські митні декларації на кожен з них та, разом із пакетом документів, надав для митного оформлення.
Однак, по всіх деклараціях спрацювала система аналізу ризиків щодо можливого заниження вартості автівок.

Це припущення підтвердила відповідь білоруських колег. За інформацією Гомельської митниці, при перетині митного кордону в Білорусі їм було надано зовсім інші документи.

Так, при зіставленні документів митники встановили розбіжності як щодо заявленої вартості авто, так і щодо покупця, продавця, номерів документів та їх зовнішнього вигляду.

Таким чином, через надання митниці документів, що містять неправдиві відомості, по кожному випадку складено протокол за ст. 483 Митного кодексу України, санкціями якої передбачена конфіскація предметів правопорушення та штраф у розмірі 100% їх вартості.

Автомобілі вилучено. Адміністративні справи буде скеровано до суду.
Погода, Новости, загрузка...