Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 07 січня 05:54
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко: У лікарні ім. Гербачевського відкрили оновлене приймальне відділення екстреної допомоги
Віталій Бунечко: У лікарні ім. Гербачевського відкрили оновлене приймальне відділення екстреної допомоги
Віталій Бунечко: У лікарні ім. Гербачевського відкрили оновлене приймальне відділення екстреної допомогиНа Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житлаВіталій Бунечко: Рішення щодо виплати компенсацій мешканцям села Березина очікуємо найближчим часомНа Житомирщині відзначили Міжнародний день волонтера

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

29 июля 2020, 12:17

Хорошівські рятувальники відкрили двері квартири, за якими знаходилась дитина

26 липня о 20:58 до Служби порятунку «101» зателефонувала жінка, яка розповіла, що не може потрапити до своєї квартири, в якій знаходиться її донька.

Як з’ясувалось, господарка вийшла з квартири у справах. Дитина у цей час залишалася вдома наодинці. Повернувшись, жінка намагалася відчинити двері, але їй це не вдалося. Не зволікаючи, вона одразу зателефонувала до Служби порятунку «101».

Вже на місці події рятувальники з’ясували, що квартира знаходиться на третьому поверсі 5-ти поверхового житлового будинку. За допомогою спеціального обладнання, бійці ДСНС обережно відчинили двері. Дівчинка почувала себе добре, лише трохи налякалась. Занепокоєна матуся щиро подякувала рятувальникам за оперативну допомогу.
Погода, Новости, загрузка...