Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 31 травня 01:16
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відкрито Центр психосоціальної підтримки «Місце сили» для ветеранів та постраждалих від війни
На Житомирщині відкрито Центр психосоціальної підтримки «Місце сили» для ветеранів та постраждалих від війни
На Житомирщині відкрито Центр психосоціальної підтримки «Місце сили» для ветеранів та постраждалих від війниУ Житомирі вшанували Героїв України та відкрили новий стенд пам’ятіЗ російського полону повернулися десять захисників з ЖитомирщиниУ Житомирі відбувся благодійний захід “Віра об’єднує серця”

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

14 сентября 2020, 14:49

На Житомирщині горить трава

Упродовж минулої доби вогнеборці області 11 разів виїжджали на ліквідацію загорянь сухотрав'я та сміття. Горіла суха трава та сміття у Житомирі, Коростені, в смт Лугини, у Баранівському, Новоград-Волинському, Ружинському та Коростенському районах.

Суха вітряна погода сприяє миттєвому поширенню вогню на значні площі. Полум'я перекидається на житлові будинки та господарські споруди. Так, в с. Веселівка Овруцького району через загоряння сухої трави вогнем знищено дві дерев'яні господарчі будівлі.

Загалом, внаслідок займань сухої трави, вогнем пройдено 8 гектарів території та вигоріло сміття на загальній площі понад 190 м².

Тож, управління з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи облдержадміністрації в черговий раз звертається до громадян з проханням дотримуватися правил пожежної безпеки та проявляти обережність при поводженні з відкритим вогнем. Не підпалюйте суху траву та сміття у лісі, на полі, біля своїх будівель, не розкидайте будь-де недопалки та сірники!
Погода, Новости, загрузка...