Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 19 листопада 12:59
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»Житомирщина готова до викликів зими. В області створено понад 700 пунктів незламностіНа Житомирщині відбулося П’яте регіональне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові УкраїниСформовано новий склад молодіжної ради при Житомирській ОВА

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

30 сентября 2020, 12:57

«День любові, милосердя і добра» - у Житомирі відбувся святковий захід з нагоди Дня усиновлення

Сьогодні, 30 вересня, в Україні відзначають День усиновлення. Це свято всіх усиновителів, опікунів, прийомних батьків, батьків-вихователів, які взяли у свої родини дітей, які з різних причин втратили рідні сім’ї.

З нагоди свята, встановленого Указом Президента від 27 листопада 2008 року, у Домі української культури провели захід «День любові, милосердя і добра», під час якого відбулися святковий концерт та арт-терапевтичний майстер-клас. Організатори свята: Житомирський міський центр соціальних служб міської ради спільно з управління культури міської ради.

Заступниця міського голови Марія Місюрова висловила вдячність небайдужим до дитячої долі прийомним батькам, батькам-вихователям та усиновителям, зазначивши: «Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім’ї, найважливіше - щастя мати родину… тата і маму. А головне, відкрили дітям своє серце, розділили з ними свою любов і душевне тепло. Щиро вітаю вас із святом родинного затишку та дитячої надії!».
Погода, Новости, загрузка...