Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 22 лютого 14:40
Анонси
В епіцентрі
Житомирщина вшановує Героїв Небесної Сотні
Житомирщина вшановує Героїв Небесної Сотні
Житомирщина вшановує Героїв Небесної СотніВ Овручі 36 родин ВПО отримали ключі від нового безбар’єрного житлаВіталій Бунечко представив нового керівника Управління патрульної поліції в Житомирській областіУ Житомирі вшанували пам’ять оборонців Донецького аеропорту

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

27 ноября 2020, 10:46

Прокуратура Житомирщини припинила незаконне користування сільгоспугіддями площею майже 20 га, вартістю понад 3,6 млн грн

Позов Бердичівської місцевої прокуратури про визнання незаконним і скасування рішень райдержадміністрації та наказів ГУ Держземагентства в області (тепер Держгеокадастр), визнання недійсним договору оренди землі та повернення земельної ділянки судом задоволено у повному обсязі.

Йдеться про те, що місцевий житель у 2016 році отримав в оренду 20 га землі сільськогосподарського призначення на території Терехівської сільської ради Бердичівського району, з метою розширення площ сільгоспугідь для вирощування сільськогосподарських культур фермерським господарством, засновником якого він є.

Однак встановлено, що ділянку землі значної площі громадянин одержав, уникнувши процедури земельних торгів, у порушення Земельного кодексу України.

Місцева прокуратура звернулася до Бердичівського міськрайонного суду, який погодився з позицією прокурора та зобов’язав громадянина повернути сільгоспугіддя вартістю понад 3,6 млн грн.
Погода, Новости, загрузка...