Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 18 листопада 16:39
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»Житомирщина готова до викликів зими. В області створено понад 700 пунктів незламностіНа Житомирщині відбулося П’яте регіональне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові УкраїниСформовано новий склад молодіжної ради при Житомирській ОВА

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

29 ноября 2020, 19:59

На Житомирщині поліцейські виявили незаконну порубку та перевезення лісу у двох районах

26 листопада на Олевщині інспектори поліції зупинили підводу з сосновими колодами. З’ясувалось, що місцевий житель вирубав дерева у лісосмузі. А у Попільнянському районі правоохоронці зупинили вантажівку з деревиною, водій якої не надав жодних документів, що підтверджували законність її перевезення. В обох випадках розпочаті відповідні перевірки.

Пізно ввечері 26 листопада працівники підрозділу превентивної діяльності Олевського відділу поліції неподалік с. Калинівки зупинили гужову підводу під керуванням 36-річного місцевого жителя. Чоловік перевозив соснові колоди, не маючи жодних документів про походження та легальність лісопродукції.

Надалі з’ясувалось, що цього дня він разом зі своїм односельцем вирубали 8 сосен у лісосмузі неподалік с. Калинівки, а тепер перевозив все до місця проживання. Відтак віз із вантажем поліцейські вилучили.

У Попільнянському районі працівники Управління стратегічних розслідувань в області НПУ на дорозі неподалік с. Мохначки зупинили для перевірки автомобіль «ЗІЛ» під керуванням 69-річного жителя райцентру. Під час огляду у кузові виявили дубові колоди. Як з’ясувалось, водій не мав жодних документів, що підтверджували б легальність перевезення лісу. Автомобіль з вантажем вилучили.

Нині триває подальше з’ясування всіх обставин правопорушень.

Попередня правова кваліфікація подій – ч. 1 ст. 246 (Незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу) КК України. Законодавством таке правопорушення карається штрафом від 1000 до 1500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до 6 місяців, або обмеженням чи позбавленням волі на строк до 3 років.
Погода, Новости, загрузка...