Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Субота, 30 травня 22:40
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відкрито Центр психосоціальної підтримки «Місце сили» для ветеранів та постраждалих від війни
На Житомирщині відкрито Центр психосоціальної підтримки «Місце сили» для ветеранів та постраждалих від війни
На Житомирщині відкрито Центр психосоціальної підтримки «Місце сили» для ветеранів та постраждалих від війниУ Житомирі вшанували Героїв України та відкрили новий стенд пам’ятіЗ російського полону повернулися десять захисників з ЖитомирщиниУ Житомирі відбувся благодійний захід “Віра об’єднує серця”

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

11 декабря 2020, 13:41

Через негоду у трьох областях знеструмлено майже 200 населених пунктів

Станом на ранок 11 грудня через мокрий сніг та пориви вітру у трьох областях України було знеструмлено 173 населених пункти.

Про це повідомляє пресслужба ДСНС України.

За інформацією рятувальників, через спрацювання системи захисту ліній електропередач населені пункти були знеструмлені у Київській області – 79, Житомирська – 58, Чернівецька - 36.

"До відновлення електропостачання залучено бригади обленерго", – повідомили в ДСНС.

Через погіршення погодних умов 10 грудня на час проведення обробки дорожнього покриття спецтехнікою Служби автомобільних доріг, було введено тимчасові обмеження руху великогабаритного транспорту та автобусів на дорогах державного значення в Житомирській, Київській, Рівненській, Тернопільській та Хмельницькій областях.

За інформацією Служби автомобільних доріг, наразі обмежень руху на автошляхах державного та місцевого значення немає.
Погода, Новости, загрузка...