Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 03 серпня 04:06
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні
У Житомирі вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні
У Житомирі вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоніУ Житомирі відзначили День Української Державності. Сила України – у єдності фронту та тилуГромади Житомирщини отримали нові шкільні автобуси, а освітяни – додаткове фінансування від УрядуКомплексна підтримка захисників: як у громадах Житомирщини впроваджують державну ветеранську політику

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

4 февраля 2021, 12:10

Поліські ліс, вода і надра збагатили бюджети на 472,9 млн гривень

За 2020 рік 226,7 млн. грн. податків за користування природними ресурсами поповнили місцеві скарбниці Житомирщини та 246,2 млн. грн. надійшло в державний бюджет України.

Найбільше до місцевих скарбниць сплатили лісокористувачі – 168,6 млн. грн. Ця сума надходжень перевищила показники за 2019 рік на 16,4 млн. грн. До державного бюджету перераховано 126,2 млн. грн. рентної плати за спеціальне використання лісу, що на 8,9 млн. грн. більше ніж за 2019 рік.

За користування надрами платники області сплатили 156,8 млн. грн. – відповідно 48,5 млн.грн. - в місцевий та 108,3 млн. грн. - в державний бюджет. У порівнянні з 2019 роком надходження зросли на 4,2 млн.грн. та 8,6 млн.грн. відповідно

Платники рентної плати за спеціальне використання води перерахували до бюджетів усіх рівнів 21,2 млн. гривень, з яких 9,6 млн. грн. до місцевих бюджетів.

Фахівці Головного управління ДПС у області звертають увагу платників податків, які користуються природними ресурсами, на необхідність своєчасно та в повному обсязі сплачувати до бюджетів належні суми рентної плати.
Погода, Новости, загрузка...