Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 05 січня 03:12
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житла
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житла
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житлаВіталій Бунечко: Рішення щодо виплати компенсацій мешканцям села Березина очікуємо найближчим часомНа Житомирщині відзначили Міжнародний день волонтераНа Житомирщині відкрили пам’ятник загиблим воїнам-десантникам

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

21 февраля 2021, 09:15

Прокуратура наполягає на триманні під вартою жителя Коростишівського району, підозрюваного у розчленуванні собак

У четвер, 18 лютого 2021 року, Коростишівською місцевою прокуратурою забезпечено участь у розгляді клопотання про обрання запобіжного заходу у виді тримання під вартою підозрюваному в особливо жорстокому поводженні з тваринами.
Ухвалою Коростишівського районного суду підозрюваному обрано цілодобовий домашній арешт.
З огляду на тяжкість скоєного злочину, а також з урахуванням значного суспільного резонансу серед односельчан, процесуальний прокурор наполягає на взятті особи під варту. З цією метою готується апеляційна скарга на ухвалу районного суду.
За даними слідства, 26-річний житель одного із сіл Коростишівського району неодноразово вбивав собак, які забігали до нього на подвір’я. Із тваринами розправлявся особливо жорстоко, застосовуючи сокиру, ножі та пилку. За словами зловмисника, мотивом скоєння такого жорстокого злочину стало бажання покуштувати собачатину.
Досудове розслідування за ч. 3 ст. 299 КК України (особливо жорстоке поводження щодо двох і більше тварин) проводить територіальний відділ Житомирського районного управління поліції.
Коростишівська місцева прокуратура здійснює процесуальне керівництво.
За чинним законодавством особі загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років.
Погода, Новости, загрузка...