Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Субота, 04 жовтня 16:42
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць України
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць України
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць УкраїниУ Бердичеві відбулося відкриття дитячого будинку сімейного типуЛіцей №25 у Житомирі стане «Школою майбутнього»Фахівці ДСНС Житомирщини урочисто відзначили День рятівника

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

24 февраля 2021, 11:59

За добу на Житомирщині зареєстрували 158 випадків інфікування COVID-19

На Житомирщині за добу, 23 лютого, обласний лабораторний центр підтвердив захворювання на коронавірус у 158 жителів області, шестеро людей померли.

Про це 24 лютого повідомила пресслужба Житомирської облдержадміністрації з посиланням на дані обласного лабораторного центру. 23 лютого лабораторний центр провів 433 дослідження на наявність захворювання – у 158 жителів області підтвердили діагноз. На Житомирщині активні хворі на коронавірус – 4124 жителі.

Померли шестеро людей. Загалом, серед жителів області, хворих на COVID-19, офіційно зареєстровано 820 летальних випадків.

23 лютого одужання від коронавірусу підтвердили у 223 жителів області.

Від початку пандемії в області на коронавірус захворіли 48904 жителів, 43960 з яких вже одужали.
Погода, Новости, загрузка...