Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 22 лютого 08:42
Анонси
В епіцентрі
Житомирщина вшановує Героїв Небесної Сотні
Житомирщина вшановує Героїв Небесної Сотні
Житомирщина вшановує Героїв Небесної СотніВ Овручі 36 родин ВПО отримали ключі від нового безбар’єрного житлаВіталій Бунечко представив нового керівника Управління патрульної поліції в Житомирській областіУ Житомирі вшанували пам’ять оборонців Донецького аеропорту

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

9 июня 2021, 08:15

Двох рівнян викрили у крадіжках з домоволодінь на Коростенщині

Двох жителів м. Рівного житомирські поліцейські обґрунтовано підозрюють у причетності до обкрадання домоволодіння підприємців в одному із сіл Гладковицької територіальної громади, що на півночі Житомирщини. Триває досудове розслідування, в рамках якого обох співучасників перевіряють на причетність до інших подібних правопорушень.

На початку цього року в одному із сіл Коростенщини було вчинено зухвалу крадіжку з домоволодіння родини місцевих підприємців. Скориставшись від’їздом господарів, до їх будинку потрапили непрохані гості, які підібрали ключ до вхідних дверей. З оселі винесли значну суму грошових коштів в іноземній валюті та золоті ювелірні вироби.

За вказаним фактом поліцейські розпочали кримінальне провадження за ч. 5 ст. 185 (Крадіжка) КК України.

Розглядаючи різні версії та аналізуючи зібрану інформацію, поліцейські дійшли висновку, що до цього кримінального правопорушення можуть бути причетні приїжджі особи. Відтак оперативники кримінальної поліції ГУНП і Овруцького відділення здійснили комплекс слідчо-розшукових заходів, у тому числі негласних, і вийшли на двох жителів м. Рівного.

Під обґрунтованою підозрою правоохоронців опинились чоловіки віком 21-го та 31-го років. 4 червня житомирські поліцейські провели санкціоновані обшуки за місцями проживання обох, у результаті яких вилучили докази протиправної діяльності та окремі речі, викрадені з будинку підприємців.

У ході досудового розслідування слідчі встановили, що рівняни добирались на Житомирщину самостійно легковими автомобілями, у тому числі з номерними знаками єврореєстрації та обирали заможні обійстя. Так, на даний час перевіряється інформація щодо причетності їх до ще двох подібних крадіжок на півночі Житомирщини.

За чинним законодавством крадіжка, вчинена в особливо великих розмірах або організованою групою (ч. 5 ст. 185 ККУ) карається позбавленням волі на строк від 7 до 12 років з конфіскацією майна.
Погода, Новости, загрузка...