Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Червер, 20 листопада 00:13
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»Житомирщина готова до викликів зими. В області створено понад 700 пунктів незламностіНа Житомирщині відбулося П’яте регіональне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові УкраїниСформовано новий склад молодіжної ради при Житомирській ОВА

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

20 июня 2021, 17:24

Житомирянину, який викинув із третього поверху п'ятимісячне цуценя, що спричинило його загибель, повідомлено про підозру

За процесуального керівництва Житомирської окружної прокуратури 16.06.2021 житомирянину повідомлено про підозру у жорстокому поводженні з твариною, що призвело до її загибелі (ч. 1 ст. 299 КК України).

За даними слідства, жорстоко повівся із твариною 27-річний житель Житомира.
Зокрема, будучи у стані алкогольного сп'яніння, 2 червня цього року, близько 18.00 год, викинув п'ятимісячне цуценя з балкону третього поверху, бо воно дратувало гавканням.

Унаслідок падіння тварина смертельно травмувалася, що підтверджено висновками державної лабораторії ветеринарної медицини.

Факт жорстокого поводження молодого чоловіка із твариною викликав обурення та осуд мешканців будинку, які стали свідками трагічної події та намагалися врятувати цуценя.

На даний час досудове розслідування, яке проводить Житомирське райуправління поліції, триває.

Додатково: відповідно до Кримінального кодексу України, жорстоке поводження із твариною карається штрафом від однієї тисячі до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців або обмеженням волі на строк до трьох років.
Погода, Новости, загрузка...