Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 05 січня 15:30
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житла
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житла
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житлаВіталій Бунечко: Рішення щодо виплати компенсацій мешканцям села Березина очікуємо найближчим часомНа Житомирщині відзначили Міжнародний день волонтераНа Житомирщині відкрили пам’ятник загиблим воїнам-десантникам

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

28 июня 2021, 15:21

У Новограді-Волинському поліцейські затримали підозрюваного у розбої

27 червня до поліції надійшло повідомлення про напад на звягельчанина, у результаті якого чоловік отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований. Правоохоронці встановили обставини події та причетних до неї осіб. Наразі затримано підозрюваного у нанесенні потерпілому травм та заволодінні його майном. Триває розслідування.

При спілкуванні з поліцейськими потерпілий розповів окремі обставини події та вказав, що у нього відібрали мобільний і гроші.

Наразі попередньо встановлено, що напередодні, 26 червня, близько 18:30, по вул. Леваневського, що у м. Новограді-Волинському, між потерпілим та кількома чоловіками виник конфлікт. З’ясування стосунків перейшло у сутичку. У результаті потерпілому, який упав на землю від отриманих ударів, були нанесенні тілесні ушкодження, ступінь тяжкості яких нині встановлюється. У чоловіка також відібрали мобільний телефон та наявні гроші – тисячу гривень.

Поліцейські кваліфікували подію за ознаками правопорушення ст. 187 (Розбій) Кримінального кодексу України.

У ході першочергових заходів оперативники встановили чоловіка, який обгрунтовано підозрюється у нанесенні потерпілому травм та заволодінні його майном. Це 27-річний житель м. Новограда-Волинського. Наразі він затриманий у порядку ст. 208 (Затримання уповноваженою службовою особою) Кримінального процесуального кодексу України.

Триває розслідування усіх обставин події.

Санкція ст. 187 ККУ передбачає відповідальність у вигляді позбавлення волі на термін від 3 до 7 років
Погода, Новости, загрузка...