Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 07 січня 01:38
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко: У лікарні ім. Гербачевського відкрили оновлене приймальне відділення екстреної допомоги
Віталій Бунечко: У лікарні ім. Гербачевського відкрили оновлене приймальне відділення екстреної допомоги
Віталій Бунечко: У лікарні ім. Гербачевського відкрили оновлене приймальне відділення екстреної допомогиНа Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житлаВіталій Бунечко: Рішення щодо виплати компенсацій мешканцям села Березина очікуємо найближчим часомНа Житомирщині відзначили Міжнародний день волонтера

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

25 июля 2021, 11:49

Коростенські рятувальники транспортували травмовану дитину до «карети» швидкої допомоги

24 липня о 23:06 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що терміново необхідна допомога рятувальників у транспортуванні травмованої дитини. Пригода трапилася в Древлянському парку м. Коростень.

На місці пригоди з’ясувалося, що 14-річний хлопчик впав з висоти біля 10 м на кам’яний виступ скелі та отримав травми різного ступеню важкості. Прибулі медики не могли самостійно до нього добратися. Бійці ДСНС, знайшовши обхідний шлях, спустилися до травмованої дитини, поклали її на медичні ноші та транспортували до «карети» швидкої допомоги. Хлопчика було госпіталізовано до травматологічного відділення медичного закладу м. Коростень.

О 23:50 чергове відділення рятувальників у складі 4 чоловік особового складу повернулося у розташування частини.

Наразі остаточні обставини даної пригоди встановлюються правоохоронцями.
Погода, Новости, загрузка...