Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 06 січня 07:58
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житла
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житла
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житлаВіталій Бунечко: Рішення щодо виплати компенсацій мешканцям села Березина очікуємо найближчим часомНа Житомирщині відзначили Міжнародний день волонтераНа Житомирщині відкрили пам’ятник загиблим воїнам-десантникам

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

27 июля 2021, 10:21

У цьому році дільничні поліції Бердичівщини припинили 383 випадки домашньої тиранії

Основний напрям роботи дільничних офіцерів – це попередження правопорушень. Водночас з початку року вони розглянули 1100 заяв громадян і розкрили 126 кримінальних діянь.

- Поліцейські займаються не лише реагуванням на повідомлення жителів району та притягненням правопорушників до відповідальності, а й у межах своєї компетенції працюють для попередження проявів рецидивів тими, хто уже відбував кримінальне покарання, запобігання та припинення насильства в сім’ях та профілактики інших правопорушень, - прокоментував заступник начальника Бердичівського районного відділу поліції Олексій Заверуха.

Відтак поліцейські підрозділу превентивної діяльності склали відносно домашніх дебоширів 383 адміністративних протоколи за ст. 173-2 (Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування) КУпАП. На профілактичний облік поставили 138 осіб, з них 126 чоловіків та 12 жінок. Також поліцейські винесли 65 термінових заборонних приписів та 2 обмежувальні приписи встановлені рішенням суду.

На даний час на обліку Бердичівського районного відділу поліції перебуває 15 осіб, які знаходяться під адміністративним наглядом, та 22 - за ознаками судимостей формально підпадають під нього.

Здійснюючи контроль за цими громадянами, поліцейські виявили та припинили 175 правопорушень, передбачених ст. 187 (Порушення правил адміністративного нагляду) КУпАП та направили до суду 4 подання для встановлення відносно цих осіб адміністративного нагляду.

Також триває робота з попередження та виявлення незаконних посівів нарковмісних рослин – снодійного маку та конопель
Погода, Новости, загрузка...