Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 02 серпня 08:17
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні
У Житомирі вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні
У Житомирі вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоніУ Житомирі відзначили День Української Державності. Сила України – у єдності фронту та тилуГромади Житомирщини отримали нові шкільні автобуси, а освітяни – додаткове фінансування від УрядуКомплексна підтримка захисників: як у громадах Житомирщини впроваджують державну ветеранську політику

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

31 июля 2021, 19:30

За крадіжку чужих речей бердичівлянину може загрожувати до 5 років ув’язнення

Днями слідчі Бердичівського районного відділу поліції оголосили про підозру жителю райцентру у крадіжці майна бердичівлянки. Чоловік не так давно вже притягувався до відповідальності за подібні дії. Досудове розслідування триває.

До поліції із заявою про крадіжку грошей, золотих прикрас й інших особистих речей звернулась 48-річна бердичівлянка. Жінка розповіла, що все це зникло з її сумочки.

У результаті першочергових заходів поліцейські з’ясували обставини, за яких могла статись подія. Згодом встановили і причетного до неї 43-річного місцевого жителя. Чоловік раніше уже притягувався до кримінальної відповідальності за подібні злочини.

Свою вину він визнав і розповів, що того вечора разом із заявницею вживав спиртне. В якийсь момент скористався її неуважністю і «почистив» її сумочку. Викрадені речі він продав.

27 липня під керівництвом Бердичівської окружної прокуратури поліцейські оголосили чоловікові про підозру за ч. 2 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального Кодексу України.

Триває досудове розслідування, у рамках якого правоохоронці перевіряють чоловіка на причетність до інших подібних злочинів, учинених на території Бердичівщини. Також проводяться заходи по встановленню місцезнаходження викраденого майна.

Відповідно до чинного законодавства за крадіжку, учинену повторно, підозрюваному може загрожувати покарання від арешту до 5 років позбавлення волі.
Погода, Новости, загрузка...