Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 13 квітня 13:12
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завдання
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завдання
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завданняНа Житомирщині вже працюють групи протиповітряної оборони, створені за участю бізнесу, зокрема підприємств критичної інфраструктури, — Віталій БунечкоНа Житомирщині започатковували новий формат комунікації з громадамиВіталій Бунечко: Ще 13 наших захисників повернулися додому на Житомирщину

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

3 августа 2021, 09:00

Житомирські рятувальники ліквідували два займання господарчих будівель

1 серпня о 22:33 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу у господарчій будівлі в с. Піщаниця Овруцької територіальної громади. Про це рятувальників сповістив випадковий свідок, який проходив повз обійстя.
На місці події бійці ДСНС встановили, що вогнем повністю охоплено сінник. Існувала загроза поширення полум’я на розташовані на подвір’ї і по сусідству два приватних житлових будинки.
О 22:47 пожежу локалізовано та о 01:22 - ліквідовано. Вогнем знищена господарча будівля та пошкоджена покрівля впритул розташованого будинку. Під дією високої температури зазнали частково пошкоджень вікна і стіни сусідського помешкання. Ймовірна причина займання - необережне поводження з вогнем невстановленої особи.
На місці події працювали 8 чоловік особового складу та 2 одиниці спецтехніки.
Також, вогнеборці ліквідували пожежу у цегляній господарчій будівлі в с. Руденька Новоград-Волинського району. Там вогнем знищено дах споруди загальною площею 20 кв.м. Остаточні причини пожеж встановлюється фахівцями.
Погода, Новости, загрузка...