Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 05 січня 20:59
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житла
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житла
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житлаВіталій Бунечко: Рішення щодо виплати компенсацій мешканцям села Березина очікуємо найближчим часомНа Житомирщині відзначили Міжнародний день волонтераНа Житомирщині відкрили пам’ятник загиблим воїнам-десантникам

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

2 сентября 2021, 07:48

Олевські поліцейські викрили хатнього злодія

Оперативники карного розшуку встановили причетність жителя місцевої громади крадіжки грошей з приватного будинку. Нині у рамках досудового розслідування триває з’ясування всіх обставин події.

До відділення поліції №2 (м. Олевськ) Коростенського РУП звернулась 41-річна олевчанка із повідомленням про крадіжку з її помешкання заощаджень. На місці події працювала слідчо-оперативна група поліції.

Як з’ясувалось, подія сталася вдень 29 серпня. Поки господиня була відсутня вдома, невідомий відтиснув вхідні двері та потрапив всередину. Там знайшов 3400 гривень, які й викрав.

Поліцейські зібрали першочергову інформацію та розпочали заходи зі встановлення особи, причетної до правопорушення. У результаті оперативники карного розшуку викрили у причетності до крадіжки 38-річного жителя с. Юрового. Допомогли у цьому й записи з камер відеонагляду, встановлених у місті. Чоловік визнав свою провину та розповів, що більшу частину грошей вже встиг витратити. Решту у нього вилучили.

Нині триває подальше встановлення всіх обставин.

Відповідно до ч. 3 ст. 185 (Крадіжка) КК України чоловікові може загрожувати покарання у вигляді позбавленням волі на строк від 3 до 6 років.
Погода, Новости, загрузка...