Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 22 лютого 12:36
Анонси
В епіцентрі
Житомирщина вшановує Героїв Небесної Сотні
Житомирщина вшановує Героїв Небесної Сотні
Житомирщина вшановує Героїв Небесної СотніВ Овручі 36 родин ВПО отримали ключі від нового безбар’єрного житлаВіталій Бунечко представив нового керівника Управління патрульної поліції в Житомирській областіУ Житомирі вшанували пам’ять оборонців Донецького аеропорту

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

12 сентября 2021, 08:57

На кордоні з Білоруссю виявлено асигнації початку ХХ століття

На українсько-білоруському кордоні в міжнародному пункті пропуску «Виступовичі» прикордонники відділу «Овруч» спільно зі співробітниками Житомирської митниці виявили дві грошові банкноти царської Росії, які можливо становлять історичну та культурну цінність.

Під час огляду речей громадянина Республіки Молдова, який їхав до сусідньої країни, правоохоронці виявили дві купюри номіналом 3 та 25 рублів датовані 1905 та 1909 роками.

Наразі знахідку вилучили представники митниці, про що складено відповідний протокол. Чи належать грошові знаки до культурної та історичної цінності буде встановлено після проведення експертизи.
Погода, Новости, загрузка...