Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 06 січня 05:24
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житла
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житла
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житлаВіталій Бунечко: Рішення щодо виплати компенсацій мешканцям села Березина очікуємо найближчим часомНа Житомирщині відзначили Міжнародний день волонтераНа Житомирщині відкрили пам’ятник загиблим воїнам-десантникам

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

15 декабря 2021, 10:32

Скоїв смертельну ДТП та залишив потерпілого без допомоги – судитимуть жителя смт Народичі

Коростенською окружною прокуратурою до суду скеровано обвинувальний акт за фактом скоєння смертельної дорожньо-транспортної події та залишення потерпілого без допомоги (ч. 2 ст. 286, ч. 1 ст. 135 КК України).
Установлено, що на початку вересня 2021 року 46-річний водій, місцевий підприємець, рухаючись на автомобілі марки Renault Master в смт Народичі, близько 3-ї години ночі, порушив правила дорожнього руху та здійснив наїзд на 20-річного пішохода, який лежав на проїзній частині.
Від отриманих травм хлопець загинув.
Після скоєння ДТП водій не викликав швидкої допомоги для потерпілого, який перебував у небезпечному для життя стані, не повідомив про ДТП правоохоронні ограни. Натомість, з метою уникнення відповідальності, залишив місце події та поїхав додому.
За результатами проведених слідчих дій та відповідних експертиз здобуто докази скоєння обвинуваченим смертельної дорожньо-транспортної події.
Справу розглядатиме Народицький районний суд.
Публічне обвинувачення підтримуватимуть прокурори Овруцького відділу Коростенської окружної прокуратури.
Санкція зазначеної статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Погода, Новости, загрузка...