Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 04 січня 18:39
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житла
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житла
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житлаВіталій Бунечко: Рішення щодо виплати компенсацій мешканцям села Березина очікуємо найближчим часомНа Житомирщині відзначили Міжнародний день волонтераНа Житомирщині відкрили пам’ятник загиблим воїнам-десантникам

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

13 января 2022, 10:25

Державними інспекторами Житомирщини розраховано шкоду за самовільне зайняття земель промисловості на суму понад 357 тис. грн

Державними інспекторами Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області здійснено захід державного контролю на території Бердичівської міської територіальної громади Житомирської області.
За результатами державного нагляду встановлено самовільне зайняття земельної ділянки земель промисловості площею 3,6 га шляхом складування сировини.
Розрахована шкода за самовільне зайняття земельної ділянки становить 357 645 гривень.
У зв’язку з наявністю ознак кримінального правопорушення передбаченого частиною 1 статті 197-1 Кримінального кодексу України матеріали перевірки передано до ГУНП в Житомирській області для вжиття відповідних заходів реагування.
Погода, Новости, загрузка...