Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Субота, 04 жовтня 13:09
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць України
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць України
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць УкраїниУ Бердичеві відбулося відкриття дитячого будинку сімейного типуЛіцей №25 у Житомирі стане «Школою майбутнього»Фахівці ДСНС Житомирщини урочисто відзначили День рятівника

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

4 февраля 2022, 11:23

Через ревнощі забила до смерті: на 8 років ув’язнили жительку Бердичівського району

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Бердичівської окружної прокуратури суд визнав винною місцеву жительку в умисному вбивстві, тобто в умисному протиправному заподіянні смерті іншій людині (ч. 1 ст. 115 КК України). Жінку засуджено до 8 років позбавлення волі.

Розслідуванням установлено, що тяжкий злочин 43-річна жителька Бердичівського району (раніше Андрушівський) скоїла у травні 2016 року. Того дня, напередодні трагічної події, вона проводила час у компанії своїх знайомих, вживаючи спиртні напої.

Дізнавшись від приятеля, що колишній співмешканець зрадив її, пішла до нього додому за поясненнями. Проте й він був добряче п’яним, і замість пояснень відповів їй нецензурною лайкою. Не вгамувавши своїх ревнощів, жінка вдалася до побиття потерпілого різними предметами: дерев’яною палицею, дошкою для ручного прання, каністрою… Обвинувачена завдала чоловіку щонайменше півсотні ударів по голові, тулубу, руках, ногах. Від отриманих травм він помер.

Результати декількох судово-психіатричних експертиз засвідчили, що жінка усвідомлювала свої дії та є осудною.
Погода, Новости, загрузка...