Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Субота, 04 жовтня 19:17
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць України
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць України
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць УкраїниУ Бердичеві відбулося відкриття дитячого будинку сімейного типуЛіцей №25 у Житомирі стане «Школою майбутнього»Фахівці ДСНС Житомирщини урочисто відзначили День рятівника

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

11 февраля 2022, 11:52

На Житомирщині поліція розслідує два нових факти незаконних оборудок з лісом

Упродовж 8 лютого викрито причетних до ймовірної крадіжки лісоматеріалів в Андрушівській громаді та встановлюються обставини незаконної порубки на території Попільнянського лісництва. В обох випадках розпочаті відповідні перевірки.

Уночі 8 лютого до Бердичівського райвідділу поліції звернулися лісоохоронці Андрушівського лісництва із повідомленням про невідомих осіб, які завантажували деревиною транспортний засіб.

На місце події виїхала слідчо-оперативна група, поліцейські якої застали у лісі поблизу с. Міньківців двох чоловіків. Як з’ясувалось, це жителі Андрушівської громади, віком 37 та 39 років. Під час огляду автомобіля «Форд Транзит» правоохоронці виявили завантажені метрові дубові колоди.

Для подальшого з’ясування обставин обох чоловіків та транспортний засіб було доставлено до відділку поліції. Тривають відповідні перевірки.

Того ж дня працівники Коростишівського лісгоспу повідомили поліцейських про виявлений факт незаконної порубки у Попільнянському лісництві.

На місці події, поблизу с. Миролюбівки, працювали поліцейські слідчо-оперативної групи місцевого відділення поліції, які зафіксували порубку десятка дубів. Сума збитку склала понад 36 тисяч гривень.

За вказаним фактом поліцейські розпочали кримінальне провадження за ст. 246 (Незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу) КК України. У ході досудового розслідування правоохоронці встановлюють причетних до правопорушення осіб.
Погода, Новости, загрузка...