Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 14 квітня 04:36
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завдання
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завдання
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завданняНа Житомирщині вже працюють групи протиповітряної оборони, створені за участю бізнесу, зокрема підприємств критичної інфраструктури, — Віталій БунечкоНа Житомирщині започатковували новий формат комунікації з громадамиВіталій Бунечко: Ще 13 наших захисників повернулися додому на Житомирщину

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

21 апреля 2022, 10:28

У Коростені поліцейські та тероборонівці затримали парубків за викрадення комплектуючих демілітаризованої техніки

18 квітня на території військово-історичного музейного комплексу у м. Коростені тероборонівці помітили парубків, які демонтували деталі бойової машини піхоти. Хлопців передали поліцейським. Під час подальших невідкладних дій слідчі Коростенського райуправління за місцем тимчасового мешкання парубків вилучили прилади спостереження, викрадені напередодні з демілітаризованої техніки.

Подія сталася уранці, близько 11:00, на території місцевого парку. Кількох парубків, які залазили усередину БМП, помітили та затримали тероборонівці.

Поліцейські, які працювали на місці події, з’ясували, що під час ворожого обстрілу Коростеня, що прийшовся саме на цю частину міста, деякі елементи експозиційної техніки були пошкоджені. У результаті стало можливим проникнення усередину окремих машин. Цим і скористались парубки, двоє з них уже не раз потрапляли в поле зору поліції.

Усіх трьох доставили до райуправління для з’ясування обставин крадіжки. Їм 27, 19 та 16 років, місцеві жителі, молодші уже притягувалися до кримінальної відповідальності за майнові злочини.

- Цього ж дня ми провели невідкладні слідчі дії за місцем тимчасового перебування парубків. З будинку, більше схожого на хлів через антисанітарію і безлад, поліцейські вилучили інші, демонтовані раніше, деталі БМП, - розповів начальник Коростенського райуправління поліції Дмитро Гаращенко. – Парубків між собою поєднує небажання працювати, жебрацький спосіб життя та пошуки «легкого» заробітку.

Наразі досудове розслідування проводиться за ч. 4 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Викрадене вилучено та після проведення необхідних процесуальних дій буде повернуто представникам військово-історичного музейного комплексу для відновлення пошкодженої техніки.

Вирішується питання про оголошення парубкам підозри, а відтак їм може загрожувати ув’язнення на термін від 5 до 8 років.
Погода, Новости, загрузка...