Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Червер, 09 квітня 13:17
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завдання
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завдання
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завданняНа Житомирщині вже працюють групи протиповітряної оборони, створені за участю бізнесу, зокрема підприємств критичної інфраструктури, — Віталій БунечкоНа Житомирщині започатковували новий формат комунікації з громадамиВіталій Бунечко: Ще 13 наших захисників повернулися додому на Житомирщину

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

28 апреля 2022, 10:45

На Житомирщині за час війни народилося 1047 дітей

Як повідомляє Департамент охорони здоров’я Житомирської ОВА, за 61 день повномасштабної війни рф проти України на території Житомирської області народилося 1047 дітей, з яких 543 хлопчики та 5-4 дівчаток.

Незважаючи на на збройну агресію росії, українці не втрачають духу та сили віри, створюють сім’ї та народжують дітей.

Крім того, попри руйнування медичної інфраструктури російськими орками, медики Житомирщини продовжують працювати у посиленому режимі, зокрема працівники перенатальних закладів охорони здоров’я у нелегких умовах роблять все можливе, аби породілі мали комфортні та безпечні умови.
Погода, Новости, загрузка...