Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 02 серпня 01:14
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні
У Житомирі вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні
У Житомирі вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоніУ Житомирі відзначили День Української Державності. Сила України – у єдності фронту та тилуГромади Житомирщини отримали нові шкільні автобуси, а освітяни – додаткове фінансування від УрядуКомплексна підтримка захисників: як у громадах Житомирщини впроваджують державну ветеранську політику

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

6 мая 2022, 08:44

ДБР виявило на Житомирщині ще майже 200 російських вагонів та ініціювало їх націоналізацію

Державне бюро розслідувань продовжує проводити системну роботу щодо виявлення та націоналізації майна країн, що проявили агресію до України. Усі виявлені активи та товари передаються обласним військовим адміністраціям для розпорядження та передачі на потреби Збройних сил України! Майно ворога тепер працюватиме проти нього!

Працівники Теруправління ДБР Хмельницького на 14 різних залізничних станціях Житомирської області виявили 191 порожній вагон, що належить суб’єктам російської федерації.

ДБР ініціювало націоналізацію відповідних вагонів та скерувало відповідні листи до Укрзалізниці та Житомирської обласної військової державної адміністрації.

ДБР спільно із кожним українцем щодня наближує Перемогу!
Погода, Новости, загрузка...