Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 19 листопада 23:43
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»Житомирщина готова до викликів зими. В області створено понад 700 пунктів незламностіНа Житомирщині відбулося П’яте регіональне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові УкраїниСформовано новий склад молодіжної ради при Житомирській ОВА

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

1 июня 2022, 12:00

Бердичівські поліцейські розслідують травмування чоловіка під час вуличної бійки

Увечері 28 травня до поліції надійшло повідомлення про побиття чоловіка у результаті раптового конфлікту на вулиці з незнайомим молодиком. Правоохоронці затримали причетного до події раніше судимого жителя Чуднівської громади. Нині триває досудове розслідування.

Попередньо, між двома чоловіками віком на одній з вулиць райцентру виник раптовий конфлікт, який призвів до бійки. У результаті молодший за віком завдав старшому кілька ударів. Медики діагностували у потерпілого травми голови. 37-річного чоловіка госпіталізували до реанімаційного відділення міської лікарні.

На місці події працівники слідчо-оперативної групи Бердичівського райвідділу поліції затримали причетного до бійки 22-річного жителя Чуднівської громади. Нині молодик під вартою у порядку ст. 208 (Затримання уповноваженою службовою особою) КПК України.

Триває з’ясування всіх обставин. Попередня правова кваліфікація події – ч. 1 ст. 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) КК України. Законодавством таке правопорушення карається позбавленням волі на строк від 5 до 8 років.
Погода, Новости, загрузка...