Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Червер, 09 квітня 07:26
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завдання
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завдання
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завданняНа Житомирщині вже працюють групи протиповітряної оборони, створені за участю бізнесу, зокрема підприємств критичної інфраструктури, — Віталій БунечкоНа Житомирщині започатковували новий формат комунікації з громадамиВіталій Бунечко: Ще 13 наших захисників повернулися додому на Житомирщину

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

13 июня 2022, 08:20

До 5 років позбавлення волі засуджено водія з Хорошева, який у стані сп’яніння скоїв ДТП та травмував дитину

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Хорошівського відділу Коростишівської окружної прокуратури місцевого жителя визнано винним у порушенні правил безпеки дорожнього руху під час керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння, що спричинило потерпілому тяжкі тілесні ушкодження (ч. 2 ст. 286-1 КК України).
Вироком суду йому призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі з позбавленням права керування транспортним засобами на строк 6 років.
Прокурори довели у суді, що дорожньо-транспортну подію увечері, 26.05.2021 скоїв 31-річний мешканець смт Хорошів, який керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння. Рухаючись по вулиці селища, не врахував дорожню обстановку та, допустивши неуважність, збив малолітнього пішохода, який йшов по узбіччі вулиці.
Унаслідок ДТП 8-річний хлопчик отримав тяжкі тілесні ушкодження.
Викрили зловмисника того ж вечора.
Погода, Новости, загрузка...