Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 22 лютого 10:36
Анонси
В епіцентрі
Житомирщина вшановує Героїв Небесної Сотні
Житомирщина вшановує Героїв Небесної Сотні
Житомирщина вшановує Героїв Небесної СотніВ Овручі 36 родин ВПО отримали ключі від нового безбар’єрного житлаВіталій Бунечко представив нового керівника Управління патрульної поліції в Житомирській областіУ Житомирі вшанували пам’ять оборонців Донецького аеропорту

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

15 июня 2022, 08:47

Поліцейські розслідують вбивство жителя Андрушівської громади

Подія сталась ввечері 11 червня у м. Андрушівці. Унаслідок раптової агресії під час вживання алкоголю один з чоловіків завдав фатальних травм іншому. Оперативники поліції встановили та затримали причетного до тяжкого злочину. Триває досудове розслідування.

Зранку 12 червня до Бердичівського районного відділу поліції зателефонував житель м. Андрушівки і повідомив, що за місцем його проживання знаходиться тіло 34-річного товариша.

На місці події працювала слідчо-оперативна група Бердичівського райвідділу поліції. Під час огляду загиблого фахівці зафіксували ушкодження, які могли свідчити про насильницьку смерть.

За зібраною інформацією поліцейські попередньо встановили, що напередодні увечері потерпілий гостював у 42-річного товариша, де вони разом розпивали спиртне. В якийсь момент між чоловіками виник раптовий конфлікт. У розпалі емоцій господар будинку, ймовірно, і завдав опонентові численних ударів.

Наразі чоловіка затримано у порядку ст. 208 (Затримання уповноваженою службовою особою) Кримінального процесуального кодексу України.

За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Вирішується питання про оголошення затриманому підозри у названому діянні та про обрання запобіжного заходу.

За чинним законодавством подібні протиправні дії караються позбавленням волі на строк від 7 до 15 років або довічним ув’язненням.
Погода, Новости, загрузка...