Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 19 листопада 08:03
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»Житомирщина готова до викликів зими. В області створено понад 700 пунктів незламностіНа Житомирщині відбулося П’яте регіональне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові УкраїниСформовано новий склад молодіжної ради при Житомирській ОВА

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

17 июня 2022, 09:22

Понад 20 га землі з пасовищами вартістю більше 7,2 млн грн повернуто територіальній громаді за втручання Чуднівської окружної прокуратури

Прокурори Чуднівської окружної прокуратури заявили позов про зобов’язання орендаря повернути понад 20 га землі до комунальної власності територіальної громади.
Йдеться про те, що у лютому 2021 року Любарська селищна рада уклала з приватним товариством договір оренди земель сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
Однак прокурори встановили, що рішення про передачу 5 земельних ділянок вартістю 7,2 млн грн прийнято без виготовлення проекту землеустрою та без проведення земельних торгів.
Крім того, в оренду протиправно надано землю сільськогосподарського призначення, зі складом угідь - пасовища, що надаються для сінокосіння і випасання громадських тварин.
Таким чином, рішенням органу місцевого самоврядування та договором оренди землі фактично змінено вид використання спірних земельних ділянок.
Лише після звернення прокурора до Господарського суду Житомирської області орендар повернув спірні земельні ділянки територіальній громаді.
Погода, Новости, загрузка...