Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 05 січня 21:01
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житла
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житла
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житлаВіталій Бунечко: Рішення щодо виплати компенсацій мешканцям села Березина очікуємо найближчим часомНа Житомирщині відзначили Міжнародний день волонтераНа Житомирщині відкрили пам’ятник загиблим воїнам-десантникам

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

2 июля 2022, 15:43

В Іршанській громаді поліцейські офіцери виявили наркопосів

28 червня поліцейські в обійсті жителя одного із сіл Іршанської громади виявили та ліквідували макові насадження.

Правоохоронці попереджають громадян про неприпустимість вирощування нарковмісних рослин у приватних садибах.

Поліцейські офіцери громади, відпрацьовуючи населені пункти у межах обслуговування, помітили в обійсті у с. Десятинах незаконний посів.

Під час огляду території домоволодіння 50-річного чоловіка правоохоронці виявили на присадибній ділянці близько 210 рослин маку. Зілля поліцейські вилучили та призначили подальше експертне дослідження.

Попередня кваліфікація події - ч. 1 ст. 310 (Посів або вирощування снотворного маку чи конопель) КК України.

Нагадуємо, що законодавством незаконний посів або незаконне вирощування снотворного маку в кількості від 100 до 500 рослин караються штрафом від 100 до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до 6 місяців, або обмеженням волі на строк до 3 років.

На території області тривають оперативно-профілактичні заходи поліції, спрямовані на виявлення і знищення незаконних посівів нарковмісних рослин (маку та конопель), документування злочинної діяльності та осіб, причетних до неї, а також фактів порушення чинного законодавства суб'єктами, які займаються легальним посівом нарковмісних рослинних культур.
Погода, Новости, загрузка...