Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 02 серпня 00:24
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні
У Житомирі вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні
У Житомирі вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоніУ Житомирі відзначили День Української Державності. Сила України – у єдності фронту та тилуГромади Житомирщини отримали нові шкільні автобуси, а освітяни – додаткове фінансування від УрядуКомплексна підтримка захисників: як у громадах Житомирщини впроваджують державну ветеранську політику

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

3 августа 2022, 14:34

Житомирська область: бійці ДСНС врятували літнього чоловіка, який впав в колодязь

31 липня о 23:19 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що терміново необхідна допомога людині, яка впала в криницю. Пригода трапилася в смт Гришківці Бердичівського району.

На місці з’ясувалося, що в колодязь загального користування, де було обмаль води, через власну необережність потрапив 70-річний чоловік. Його крики про допомогу почула випадкова перехожа, яка і викликала фахівців ДСНС. Потерпілий знаходився на глибині 5 м. За допомогою рятувальної мотузки один із вогнеборців спустився в колодязь та обв’язав чоловіка іншою мотузкою, після чого їх обох витягнули на поверхню рятувальники, які знаходилися нагорі. Медики, які прибули за викликом, госпіталізували чоловіка до лікувального закладу м. Бердичів. За зовнішніми ознаками попередньо потерпілий отримав різні забої та загальне переохолодження тіла, адже тривалий час знаходився на дні колодязя.

Аварійно-рятувальні роботи тривали близько 40 хвилин, до їх проведення залучалося 4 чоловіки особового складу та 1 одиниця техніки. Наразі остаточні обставини даної пригоди встановлюються фахівцями.
Погода, Новости, загрузка...