Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 18 листопада 17:11
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»Житомирщина готова до викликів зими. В області створено понад 700 пунктів незламностіНа Житомирщині відбулося П’яте регіональне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові УкраїниСформовано новий склад молодіжної ради при Житомирській ОВА

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

27 декабря 2011, 09:43

Житомирська «Батьківщина» переконана, що народ змете злочинну владу, - депутат Верховної Ради Сергій Пашинський

Заява депутата Верховної Ради України (фракція БЮТ-Б), голови Житомирської обласної організації ВО «Батьківщина» Сергія Пашинського щодо рішення апеляційного суду по справі Юлії Тимошенко:
Рішення Київського апеляційного суду у справі Юлії Тимошенко, який залишив у силі беззаконний вирок Печерського суду, свідчить, що режим Януковича остаточно знищив правосуддя в Україні. Віднині в Україні не стало навіть тих жалюгідних решток демократії, про які ще наважувалися говорити оптимісти.

«Після цього рішення Янукович перестав бути Президентом України, а перетворився на диктатора на чолі кримінального режиму», - заявляє партія «Батьківщина».

Комітет опору диктатурі, котрий об’єднує демократичні сили України, не визнає вироку Тимошенко, як такого, що винесений на підставі сфальшованих і замовлених особисто Януковичем звинувачень.

Ми продовжимо боротьбу за звільнення невинно засудженої Юлії Тимошенко у Європейському суді з прав людини, бо Київський апеляційний суд не залишив навіть примарних надій на справедливість українського суду. Юлія Тимошенко буде на волі!

Житомирська обласна організація «Батьківщини», як і вся наша партія загалом, переконана, що народ України дуже скоро змете нинішню злочинну владу.
За матеріалами: Житомир инфо
Погода, Новости, загрузка...