Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 12 квітня 03:03
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завдання
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завдання
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завданняНа Житомирщині вже працюють групи протиповітряної оборони, створені за участю бізнесу, зокрема підприємств критичної інфраструктури, — Віталій БунечкоНа Житомирщині започатковували новий формат комунікації з громадамиВіталій Бунечко: Ще 13 наших захисників повернулися додому на Житомирщину

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

16 августа 2022, 08:59

88 будівельників шукають нині роботу на Житомирщині

В переддень професійного свята будівельників проаналізуємо наскільки затребуваними на Житомирщині були цьогоріч фахівці, які займаються зведенням найрізноманітніших інженерних конструкцій.

Упродовж січня-липня послугами служби зайнятості з працевлаштування користувались 205 робітників будівельної галузі: інженери-проєктувальники й інженери з технічного нагляду, майстри будівельних та монтажних робіт, арматурники, покрівельники, столяри будівельні, а також машиністи різних машин, які використовуються у будівництві.

З початку року роботодавці області повідомили службу зайнятості про 87 вакансій для будівельників, 49 з яких були укомплектовані претендентами з числа зареєстрованих безробітних.

Нині з допомогою служби зайнятості шукають роботу ​88 жителів області, чия попередня робота була пов’язана з будівництвом. Але поки місцеві роботодавці можуть запропонувати їм лише сім вільних місць праці: покрівельників, машиністів бульдозера й машиністів залізнично-будівельних машин, а також робітника з комплексного обслуговування й ремонту будинків.
Погода, Новости, загрузка...