Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 18 листопада 16:57
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»Житомирщина готова до викликів зими. В області створено понад 700 пунктів незламностіНа Житомирщині відбулося П’яте регіональне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові УкраїниСформовано новий склад молодіжної ради при Житомирській ОВА

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

11 сентября 2022, 14:26

На Житомирщині видано понад 40 тис. витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку

Від початку 2022 року фахівці структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області видали 40 327 витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

Із загальної кількості переважну більшість витягів видано на підставі заяв, сформованих через Публічну кадастрову карту в режимі онлайн – 36 598 (91%). Через Центри надання адміністративних послуг надано 3 729 (9%) витягів.
Погода, Новости, загрузка...