Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Субота, 03 січня 05:44
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житла
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житла
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житлаВіталій Бунечко: Рішення щодо виплати компенсацій мешканцям села Березина очікуємо найближчим часомНа Житомирщині відзначили Міжнародний день волонтераНа Житомирщині відкрили пам’ятник загиблим воїнам-десантникам

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

2 октября 2022, 13:35

Завдяки мікрогранту мешканці Кам’яного Броду смакуватимуть запашним крафтовим хлібом

Завдяки грантовій урядовій програмі «єРобота», що сприяє охочим створювати власний бізнес або розвивати вже налагоджений, в області на сьогодні є 336 претендентів на отримання мікрогранту, а 52 подавача вже отримали схвальні рішення.

Одним із перших отримувачів мікрогранту на Житомирщині є Ярослав Менчинський з Новоград-Волинського району, смт Кам'яний Брід. Він вирішив створити мініпекарню-кав’ярню.

Цей напрям діяльності було вибрано невипадково, оскільки Ярослав має навички хлібовипікання. Крім того, має 7 років досвіду ведення бізнесу (переважно продуктами харчування) як фізична особа-підприємець, а також досвід управління персоналом – два найманих працівники.

У своєму бізнес-плані Ярослав зазначив, що для населення продукція крафтового хліба та хлібобулочних виробів є одним із затребуваних на ринку з продуктів споживання. Також на вибір саме такого виду його діяльності вплинув і той факт, що у даному населеному пункті відсутні послуги з випікання крафтового хліба.

Виробництво вирішив здійснювати у власному приміщенні, а хлібобулочні вироби реалізовувати зі смачним додатком – кавою. Вважає, що даний вид послуг буде користуватись попитом і, виходячи з якості послуг, що надаватимуться, більш досконалих технологій, кваліфікованого персоналу та помірних цін – ще й прибутковим.

Грантові кошти у розмірі 240 400 грн Ярослав витратив на придбання обладнання: шафи пекарської, тістомісу, камери-відстою, декоформ, зонту витяжного. Також, аби забезпечити високу якість надання послуг, підприємець створює щонайменше два робочих місця.

Індивідуальні консультації щодо складання бізнес-плану фахівці обласного центру зайнятості надають щоденно, зокрема і в телефонному режимі, за номером: 0(412) 43-20-40.
Погода, Новости, загрузка...