Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 19 листопада 14:25
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»Житомирщина готова до викликів зими. В області створено понад 700 пунктів незламностіНа Житомирщині відбулося П’яте регіональне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові УкраїниСформовано новий склад молодіжної ради при Житомирській ОВА

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

16 октября 2022, 15:18

Попільнянські поліцейські викрили двох чоловіків у незаконному поводженні з наркотичними засобами

Під час санкціонованих обшуків, проведених 13 жовтня у домоволодіннях жителів місцевих громад, правоохоронці виявили понад пів кілограма наркотичного засобу та зелені рослини конопель. В одного з чоловіків ще й вилучили набої та саморобну зброю. Нині у межах досудових розслідувань триває з’ясування всіх обставин.

Оперативники кримінальної поліції отримали інформацію про ймовірне незаконне вирощування наркотичних рослин жителем Квітневої громади. Відтак слідчі розпочали провадження за ст. 310 (Посів або вирощування снотворного маку чи конопель) КК України. 13 жовтня правоохоронці провели санкціонований обшук за місцем проживання 49-річного чоловіка.

У результаті на присадибній ділянці виявили кілька вирощених рослин конопель, а на горищі – подрібнену рослинну масу вагою понад 400 г. За словами господаря, це наркотичний засіб, який він зберігав для особистого споживання.

Цього ж дня поліцейські провели обшук у домоволодінні 38-річного жителя смт Попільні. Як з’ясувалось, чоловік зберігає у підсобному приміщенні близько 100 г подрібненої рослинної маси, ймовірно, наркотичного засобу. Також поліцейські виявили саморобний пристрій, схожий на вогнепальну зброю, та понад десяток набоїв калібру 5,45 мм, які, за словами господаря, він знайшов.

На місцях подій працювала слідчо-оперативна група відділення поліції №2 (смт Попільня) Житомирського РУП. Все виявлене поліцейські вилучили та підготували для направлення на дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС.

Нагадаємо, що частиною 1 ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) КК України передбачено покарання у вигляді штрафу від 1000 до 3000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправних робіт на строк до 2 років, або піврічного арешту, або обмеження волі на строк до 5 років.

Водночас носіння, зберігання, придбання, передача чи збут вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської), бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу (ч. 1 ст. 263 ККУ) караються позбавленням волі на строк від 3 до 7 років.
Погода, Новости, загрузка...