Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 02 серпня 23:46
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні
У Житомирі вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні
У Житомирі вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоніУ Житомирі відзначили День Української Державності. Сила України – у єдності фронту та тилуГромади Житомирщини отримали нові шкільні автобуси, а освітяни – додаткове фінансування від УрядуКомплексна підтримка захисників: як у громадах Житомирщини впроваджують державну ветеранську політику

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

23 октября 2022, 13:21

В Андрушівській громаді поліцейські встановлюють обставини травмування місцевої жительки

20 жовтня в с. Яроповичах Андрушівської громади між двома подругами стався конфлікт, унаслідок якого одна із жінок опинилася в лікарні. Нині правоохоронці розпочали кримінальне провадження та встановлюють усі обставини події.

Працівники слідчо-оперативної групи встановили, що того дня під час вживання спиртних напоїв між 39-ти та 40-річними подругами виник словесний конфлікт, під час якого молодша із жінок схопилася за ніж. У результаті інша отримала колото-різану рану та була терміново госпіталізована медиками.

Нині слідчі Бердичівського районного відділу поліції розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) КК України.

Досудове розслідування триває.

За чинним законодавством подібні дії караються позбавлення волі на строк від 5 до 8 років.
Погода, Новости, загрузка...