Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 07 січня 21:52
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко: У лікарні ім. Гербачевського відкрили оновлене приймальне відділення екстреної допомоги
Віталій Бунечко: У лікарні ім. Гербачевського відкрили оновлене приймальне відділення екстреної допомоги
Віталій Бунечко: У лікарні ім. Гербачевського відкрили оновлене приймальне відділення екстреної допомогиНа Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житлаВіталій Бунечко: Рішення щодо виплати компенсацій мешканцям села Березина очікуємо найближчим часомНа Житомирщині відзначили Міжнародний день волонтера

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

11 ноября 2022, 12:08

В Андрушівській громаді поліцейські вилучили наркосировину з орендованого сільмагу

8 листопада у результаті слідчих дій поліцейські вилучили докази оборудок з наркотичними речовинами 27-річного чоловіка. Його обґрунтовано підозрюють у вирощуванні нарковмісних рослин та зберіганні наркозапасів. Триває досудове розслідування.

Оперативники сектору кримінальної поліції відділу № 2 (Коростишів) Житомирського райуправління, перевіряючи наявну інформацію, викрили протиправну діяльність 27-річного жителя Андрушівської громади. Документування відбувалось у рамках кримінального провадження за фактом незаконного вирощування коноплі.

За зібраними відомостями, чоловік висіяв нарковмісне зілля на ділянці в одному із сіл, а зібраний урожай зберігав в орендованому приміщенні недіючого магазина.

8 листопада слідчі разом з оперативниками провели санкціоновані обшуки в орендованій будівлі та транспортному засобі чоловіка і виявили докази його протиправної діяльності. Так, із приміщення вилучили ємності із насінням, подрібненою сухою рослинною масою, подібними до коноплі. А з автомобіля «БМВ» - пакунок із такою ж сумішшю.

Вилучене нині направлено на експертне дослідження до обласного Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС.

У рамках кримінального провадження, яке триває за ст. 310 (Посів або вирощування снотворного маку чи конопель) та ч. 1 ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) КК України, правоохоронці встановлюють усі обставини.

За чинним законодавством незаконне зберігання наркотичних, психотропних засобів або прекурсорів карається штрафом, виправними роботами, піврічним арештом або обмеженням волі на строк до 5 років.
Погода, Новости, загрузка...