Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Субота, 01 серпня 15:18
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні
У Житомирі вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні
У Житомирі вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоніУ Житомирі відзначили День Української Державності. Сила України – у єдності фронту та тилуГромади Житомирщини отримали нові шкільні автобуси, а освітяни – додаткове фінансування від УрядуКомплексна підтримка захисників: як у громадах Житомирщини впроваджують державну ветеранську політику

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

16 ноября 2022, 10:09

Більше 420 шкільних закладів Житомирщини повернулись до очного та змішаного формату навчання

Масовані ракетні удари, які рф завдає щоденно по Україні змусили школи перейти на незвичний формат навчання. З 14 листопада деякі заклади вже повернулись до звичного формату роботи.



Так, починаючи з понеділка в області повернулись до очного та змішаного формату навчань — 428 шкіл, а 131-а залишилась на дистанційній формі навчання.



Про це повідомляє Департамент освіти та науки у Житомирській області.



“Як продовжуватиме навчання кожна дитина: очно, дистанційно чи змішано — вирішують батьки. Безпека всіх учасників освітнього процесу — єдина умова очного та змішаного навчання”, — наголосила директорка Департаменту Наталія Осипович.



Наразі у Житомирській області, 88% шкіл мають захисні споруди, щоб здійснювати навчання в очному форматі.
Погода, Новости, загрузка...