Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 22 лютого 23:28
Анонси
В епіцентрі
Житомирщина вшановує Героїв Небесної Сотні
Житомирщина вшановує Героїв Небесної Сотні
Житомирщина вшановує Героїв Небесної СотніВ Овручі 36 родин ВПО отримали ключі від нового безбар’єрного житлаВіталій Бунечко представив нового керівника Управління патрульної поліції в Житомирській областіУ Житомирі вшанували пам’ять оборонців Донецького аеропорту

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

26 ноября 2022, 11:14

На Житомирщині загинув хлопчик, який вийшов на тонкий лід водойми

Поліція Житомирщини закликає батьків дбати про безпеку дітей!

23 листопада трагедія сталася у Ємільчинській громаді. На тонкий лід водойми вийшов 8-річний хлопчик та провалився у воду. Врятувати дитину не вдалося. Правоохоронці встановлюють обставини події та закликають дорослих не залишати дітей без нагляду та навчати їх правил безпечної поведінки!

Попередньо, близько 16:00 у с. Середах Ємільчинської громади двоє місцевих дітей, віком 6 та 8 років, гралися неподалік болотистої водойми. Старший з них вийшов на тонкий лід та провалився у воду. Молодший побіг по допомогу. За деякий час хлопчика, який тонув, дістали з води. Однак врятувати його життя не вдалося.

Нині поліцейські встановлюють всі причини та обставини події. Відомо, що в родині загиблого хлопчика є ще двоє старших, повнолітніх дітей. У поле зору соціальних служб чи поліції сім’я не потрапляла.
Погода, Новости, загрузка...