Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Субота, 03 січня 01:13
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житла
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житла
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житлаВіталій Бунечко: Рішення щодо виплати компенсацій мешканцям села Березина очікуємо найближчим часомНа Житомирщині відзначили Міжнародний день волонтераНа Житомирщині відкрили пам’ятник загиблим воїнам-десантникам

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

26 ноября 2022, 16:29

Коростенщина серед лідерів за кількістю ревакцинованого дорослого населення області проти дифтерії та правця

В умовах воєнного стану імунізація — чи не найбільш ефективний метод убезпечити себе та своїх своїх від тяжких захворювань та їхніх наслідків. Вакцинацію проти дифтерії та правця розпочинають у ранньому дитячому віці згідно з Національним календарем профілактичних щеплень. Ревакцинацію слід робити щодесять років.



У дорослому віці ревакцинація починається у 26, 36, 46, 56, 66, 76, 86… років.



Держава закуповує всі вакцини, які входять до Національного календаря профілактичних щеплень, і ви можете отримати їх безоплатно. Усе, що треба зробити, — звернутися до сімейного лікаря.



Як інформує КНП «Інформаційно-аналітичний центр медичної статистики», у Житомирській області за 10 місяців 2022 року річний план ревакцинації дорослого населення проти дифтерії та правця вакциною АДП-м виконано на 23,7% (Україна – 27,7%).



Найкращі показники: КНП «Коростенська ЦМЛ Коростенської міської ради» – 85,9% та КНП «Коростишівська ЦРЛ ім. Д.І.Потєхіна» Коростишівської міської ради – 85,0%.



Нагадаємо, що до кінця 2022 року медики Житомирщини планують вакцинувати для профілактики інфекційних хвороб майже 150 тисяч осіб.
Погода, Новости, загрузка...