Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 12 квітня 16:12
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завдання
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завдання
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завданняНа Житомирщині вже працюють групи протиповітряної оборони, створені за участю бізнесу, зокрема підприємств критичної інфраструктури, — Віталій БунечкоНа Житомирщині започатковували новий формат комунікації з громадамиВіталій Бунечко: Ще 13 наших захисників повернулися додому на Житомирщину

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

3 декабря 2022, 08:24

Олевські поліцейські зупинили дві вантажівки з нелегальним лісом

28 листопада поліцейські зупинили дві вантажівки, в яких перевозились колоди сосни. Належних документів на них водії надати не змогли. Нині триває з’ясування всіх обставин подій.

Близько 21:30 поліцейські у м. Олевську зупинили для перевірки автомобілі «Volvo» та «DAF». Під час їх огляду з’ясувалось, що транспортні засоби завантажені деревиною – сосновими колодами, близько 60 м3.

Керманичами транспортних засобів були 40-річний житель Вінницької області та 62-річний житель Коростенського району. Належних документів, які б засвідчували легальність вантажу, у них не було.

За таких обставин транспортні засоби з деревиною були вилучені.

Нині триває з’ясування всіх обставин події. Попередня правова кваліфікація–ст. 246 (Незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу) КК України. Законодавством такі дії караються штрафом від 1000 до 1500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до 6 місяців, або обмеженням чи позбавленням волі на строк до 3 років.
Погода, Новости, загрузка...