Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

П'ятниця, 02 січня 18:54
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житла
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житла
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житлаВіталій Бунечко: Рішення щодо виплати компенсацій мешканцям села Березина очікуємо найближчим часомНа Житомирщині відзначили Міжнародний день волонтераНа Житомирщині відкрили пам’ятник загиблим воїнам-десантникам

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

9 декабря 2022, 13:07

Майже 500 людей з інвалідністю отримали роботу на Житомирщині

На Житомирщині з початку цього року 484 людини з інвалідністю отримали місце праці за сприяння служби зайнятості. Найбільше працевлаштованих – у Житомирі (82 особи), на Бердичівщині (51 особа), Коростенщині (45 осіб), Звягельщині (37 осіб) та Андрушівщині (35 осіб).

Загалом упродовж січня-жовтня 2022 року послугами обласної служби зайнятості скористались 3151 людина з особливими потребами. Частка осіб з інвалідністю у загальному числі безробітних складає понад 8%.

За кількістю клієнтів цієї категорії Житомирщина – на п’ятому місці в Україні після Львівщини, Хмельниччини, Черкащини і Полтавщини.

З метою підвищення конкурентоздатності, служба зайнятості цього року організувала професійне навчання 127 осіб з інвалідністю, котрі звернулися у пошуках роботи.

Станом на 1 листопада потребували працевлаштування 988 безробітних людей з інвалідністю.

Маєте запитання щодо діяльності служби зайнятості – телефонуйте нам на «гарячі» лінії 063-214-41-75 і 097-417-84-96 або пишіть у телеграм-чат обласної служби зайнятості https://t.me/DCZ_Zhytomyr.
Погода, Новости, загрузка...