Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 05 січня 13:40
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житла
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житла
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житлаВіталій Бунечко: Рішення щодо виплати компенсацій мешканцям села Березина очікуємо найближчим часомНа Житомирщині відзначили Міжнародний день волонтераНа Житомирщині відкрили пам’ятник загиблим воїнам-десантникам

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

10 декабря 2022, 12:04

Звягельські поліцейські упродовж доби викрили двох чоловіків у крадіжках

7 грудня до поліції звернувся 56-річний житель Ємільчинської громади із повідомленням про те, що хтось викрав гроші з його банківської картки. Він розповів, що випадково залишив платіжний засіб у терміналі, а згодом із рахунку було знято кошти. У ході проведених заходів правоохоронці встановили, що крадіжку скоїв 28-річний житель Звягельського району.

Підійшовши до банкомату, він помітив, що транзакція не завершена попереднім користувачем. Згодом він завершив роботу та привласнив гроші, після чого розраховувався чужою карткою у магазинах. Того ж дня до поліцейських звернулась керуюча одного з косметичних магазинів м. Баранівки. Жінка розповіла, що з крамниці зникли декілька флаконів парфумів. Переглянувши записи з відеокамер, та, опитавши свідків та очевидців події, оперативники райвідділу встановили, що до правопорушення причетний 45-річний місцевий житель.

За декілька годин правоохоронці розшукали чоловіка та вилучили у нього викрадене. Нині за обома фактами слідчими поліції розпочато кримінальні провадження за ч. 4 ст. 185 (Крадіжка) КК України. Відповідно до чинного законодавства чоловікам за такі дії може загрожувати покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років.
Погода, Новости, загрузка...