Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 19 листопада 21:42
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»Житомирщина готова до викликів зими. В області створено понад 700 пунктів незламностіНа Житомирщині відбулося П’яте регіональне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові УкраїниСформовано новий склад молодіжної ради при Житомирській ОВА

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

18 января 2023, 08:14

На Житомирщині впродовж 2022 року було усиновлено 39 дітей

Через повномасштабну війну росії проти України багато дітей залишилися без батьківського піклування. Попри це впродовж 2022 року на Житомирщині тривала робота з усиновлення дітей. Так, за минулий рік у Житомирській області усиновлено 39 дітей, з них 34 — громадянами України, а також 40 дітей усиновлено одним із подружжя. Також 29 подружніх пар є кандидатами в усиновителі.



Про це повідомляє Служба у справах дітей Житомирської ОВА.



Так, впродовж 2022 року 334 дітей отримали опіку, а загалом на території області проживає 1559 опікунів/піклувальників, які виховують 2258 дітей.



На регіональному обліку дітей, які можуть бути усиновлені, перебуває 693 дитини-сироти, дитини позбавленої батьківського піклування.
Погода, Новости, загрузка...