Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 19 листопада 09:55
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»Житомирщина готова до викликів зими. В області створено понад 700 пунктів незламностіНа Житомирщині відбулося П’яте регіональне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові УкраїниСформовано новий склад молодіжної ради при Житомирській ОВА

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

19 февраля 2023, 08:36

На Звягельщині поліцейські розслідують обставини пожежі, в якій загинули двоє дітлахів

Подія сталась у с. Яруні 14 лютого близько 16 години. Про загоряння у житловому будинку до Звягельського райвідділу поліції повідомили рятувальники.

Після ліквідації пожежі працівники ДСНС у будинку виявили тіла 11-місячної дівчинки та 5-річного хлопчика. Причину їх смерті встановлять судово-медичні експерти.

На місці події працювала слідчо-оперативна група поліції. Правоохоронці з’ясували, що в обійсті проживала багатодітна родина. Попередньо відомо, що трагедія сталась за фактичної відсутності нагляду дорослих: батько пішов до магазина, а мати спала у кімнаті. Тим часом дитячі пустощі із сірниками, ймовірно, призвели до загоряння меблів у помешканні.

При виникненні пожежі 35-річна жінка вибігла надвір з 4-річним сином. Найстаршого хлопчика вдома не було. А про те, що в оселі перебувають найменші діти, мати лише згодом повідомила рятувальникам. Згодом під час медичного обстеження у неї було зафіксовано стан алкогольного сп’яніння.

У рамках кримінального провадження, яке розпочато за ч. 2 ст. 270 (Порушення встановлених законодавством вимог пожежної або техногенної безпеки) КК України, триває з’ясування всіх обставин та причин, що призвели до трагедії.

Також нині відомо, що родина не перебувала на обліку у соціальних службах і в поле зору правоохоронців раніше не потрапляла.
Погода, Новости, загрузка...