Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 19 листопада 11:44
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»Житомирщина готова до викликів зими. В області створено понад 700 пунктів незламностіНа Житомирщині відбулося П’яте регіональне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові УкраїниСформовано новий склад молодіжної ради при Житомирській ОВА

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

24 февраля 2023, 14:50

«Сувеніри» зі сходу країни: поліцейські вилучили боєприпаси з оселі жителя Станишівської громади

18 лютого слідчі відділу поліції №1 Житомирського райуправління поліції провели санкціонований обшук у домоволодінні 39-річного жителя с. Пісків.

Поліцейські отримали оперативну інформацію щодо ймовірного незаконного поводження з боєприпасами жителем Житомирського району. Тож слідчі розпочали кримінальне провадження та отримали ухвалу суду для проведення санкціонованого обшуку.

У результаті у підсобному приміщенні домогосподарства, де проживає чоловік, поліцейські виявили на одній з полиць майже дві сотні патронів калібру 5,45 мм, учбову гранату з підривачем, магазин до автомата Калашникова та підсумок. А під стелею знаходились ще дві гранати, попередньо бойові «Ф-1» та «ДМ-25» із запалами. А в кухні будинку чоловік зберігав пакунок з подрібненою рослинною масою, попередньо – наркотичним засобом.

Господар пояснив, що боєприпаси привіз зі сходу України, куди їздив у власних справах. А наркотичний засіб призначений для його особистого споживання.

Усе вилучене направлено на експертне дослідження.

Нині триває досудове розслідування за ч. 1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) та ч. 1 ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) КК України. Також поліцейські встановили, що чоловік причетний до низки крадіжок (принаймні, чотирьох) з приватних будинків у місцевій громаді.

Відтак йому може загрожувати до 8 років позбавлення волі.
Погода, Новости, загрузка...