Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 05 січня 15:27
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житла
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житла
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житлаВіталій Бунечко: Рішення щодо виплати компенсацій мешканцям села Березина очікуємо найближчим часомНа Житомирщині відзначили Міжнародний день волонтераНа Житомирщині відкрили пам’ятник загиблим воїнам-десантникам

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

28 февраля 2023, 09:20

Поліцейські викрили трьох жителів Звягельщини у крадіжці деревини

Правоохоронці відділення поліції №1 (смт Ємільчине) Звягельського районного відділу увечері 23 лютого поблизу однієї з пилорам Барашівської громади помітили чоловіків, які вивантажували лісоматеріали із ЗІЛа. Жодних дозвільних документів на ліс вони не мали. На місці працювала слідчо-оперативна група.

У ході перевірки було встановлено, що жителі Хорошівської громади, віком 49-ти, 22-х та 21-го року, викрали попередньо заготовлені колоди осики поблизу с. Антонівки з території Барашівського лісництва.

Свою причетність чоловіки визнали та зізнались, що деревину хотіли продати.

За таких обставин автомобіль із вантажем було вилучено до відділення поліції №1 (смт Ємільчине). Нині триває встановлення усіх обставин події.

За вказаним фактом поліцейські розпочали кримінальне провадження за ч. 4 ст. 185 (Крадіжка) КК України.

Відповідно до чинного законодавства причетним за такі дії може загрожувати позбавлення волі на строк від 5 до 8 років.
Погода, Новости, загрузка...