Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 19 листопада 19:38
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»Житомирщина готова до викликів зими. В області створено понад 700 пунктів незламностіНа Житомирщині відбулося П’яте регіональне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові УкраїниСформовано новий склад молодіжної ради при Житомирській ОВА

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

20 марта 2023, 08:16

На Житомирщині судитимуть ділків, які ухилянта зробили багатодітним батьком, щоб переправити його за кордон

Прокурори Бердичівської окружної прокуратури надіслали до суду обвинувальний акт стосовно групи осіб, які скоїли кримінальне правопорушення з метою переправлення знайомого чоловіка призовного віку за кордон.
Зокрема, 42-річному жителю Вінничини та 34-річній бердичівлянці інкримінують сприяння у незаконному переправленні особи через державний кордон України, шляхом надання засобів та усунення перешкод, за попередньою змовою групою осіб, учиненому з корисливих мотивів (3 ст. 332 КК України).
Крім цього, бердичівлянку та ще одну «партнерку», матір двох близнят, обвинувачено у пособництві у підробленні та підробленні іншого офіційного документа (ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 358 КК України).
Як повідомлялося раніше, фігуранти провадження, аби заробити на такій оборудці, розробили поетапну схему. Зокрема, знайшли матір-одиначку з двома близнятами та домовилися, щоб вона офіційно зареєструвала батьком своїх дітей їхнього клієнта – чоловіка призовного віку, який мав одну рідну дитину.
Після проведеної процедури в одному з районних ДРАЦСів Вінницької області чоловік став «багатодітним батьком». Заплативши ініціаторам оборудки 2000 доларів США, отримав відповідні документи, на підставі яких намагався виїхати за кордон. Проте був затриманий працівниками міграційної служби.
Матеріали стосовно ухилянта за фактом підроблення іншого офіційного документа (ч. 3 ст. 358 КК України) виділені в окреме кримінальне провадження, досудове розслідування якого триває.
Викрили злочин за процесуального керівництва Бердичівської окружної прокуратури відділ міграційної поліції ГУНП в Житомирській області та Бердичівський райвідділ поліції, який проводить досудове розслідування.
Погода, Новости, загрузка...